KONST / Litografier / Serigrafi 15207165
nr 1520 7165
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Serigrafi, Motiv från Vaxholm. Signerad. Bildmått: 21x55 cm, yttermått inklusive ram: 38x70 cm
Utrop:
400 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:45:13
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin